Strona główna / DOM / CERAMIKA / Coffee 2 Go

Coffee 2 Go

KOD PRODUCENTA: 2GO | WAGA: 0.1KG
wyślij zapytanie ofertowe
MATERIAŁ:
szkło, porcelana
WYMIARY:
350 ml
KOLOR:
MOŻLIWOŚĆ ZNAKOWANIA:
GRAWER TŁOCZENIE NADRUK
HAFT DOMING SENSITIVE TOUCH
NAKLEJKA KALKOMANIA

Porcelanowy kubek wyprodukowany w UE. Opaska i przykrywka dostępna w 7 standardowych kolorach: białym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, granatowym, brązowym i czarnym. Istnieje możliwość łączenia różnych kolorów.

Stworzony i wyprodukowany w Polsce. Coffee 2 Go został zaprojektowany i wykonany w Polsce z najwyższej jakości porcelany.Jego atutem jest specjalnie wyprofilowany kształt utrzymujacy opaskę w jednym miejscu,zapewniając pewny uchwyt oraz umożliwiający dowolne projektowanie przestrzeni nad jak i pod opaską.Kolejnym elementem przemawiającym za praktycznością tego kubka jest przykrywka zamykająca. Wykonana ze specjalnego tworzywa wielokrotnego użytku idealnie dopasowuje się do kształtu kubkai zapewnia najwyższy komfort użytkowania, nie wydzielając przy tym żadnego zapachu ani smaku.

Wybierz dodatki w   kolorze Pantone! Opaski i przykrywki masz do dyspozycji w siedmiu podstawowych kolorach (biały, pomarańczowy, czerwony, zielony, brązowy, granatowy, czarny) aczkolwiek na zamówienie (powyżej 1000szt) możemy wykonać dowolny kolor. Dodatkowo niezmienna powierzchnia nad i pod opaską pozwala na wykonanie nawet najbardziej wymyślnej grafiki dopasowującej się do dodatków w kolorze Pantone

Inne produkty z tej kategorii

Zaufali nam