Strona główna / OUTDOOR / BIDONY I BUTELKI / Metalowy bidon 0,6l

Metalowy bidon 0,6l

KOD PRODUCENTA: 6842505 | WAGA: 0.213KG
wyślij zapytanie ofertowe
MATERIAŁ:
metal
WYMIARY:
22,5 x ø 7
KOLOR:
MOŻLIWOŚĆ ZNAKOWANIA:
GRAWER TŁOCZENIE NADRUK
HAFT DOMING SENSITIVE TOUCH
NAKLEJKA KALKOMANIA

Promowanie swojej firmy może odbywać się na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich są na przykład gadżety reklamowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi bidony reklamowe

Z jednej strony, jest to gadżet czysto reklamowy, ponieważ zamieszczone jest na nim logo firmy, która chce się reklamować. Z drugiej strony, jest to bardzo praktyczny gadżet, ponieważ można z niego korzystać w bardzo konkretnych, określonych sytuacjach.

To jest właśnie w tym pomyśle bardzo korzystne. Bidonu można używać w bardzo zwyczajnych sytuacjach, w czasie uprawiania sportu i temu podobnych okolicznościach. Jednak, dzięki temu, że bidon ma na sobie nadruk, zawiera logo firmy, pozwala na utrwalanie tego logo w podświadomości samego użytkownika bidonu, jak również wśród osób, które towarzyszą. 

Znakowanie wykonane jest metodą grawera laserowego. Jego pojemność to 0,6 litra. Bidon jest bardzo lekki i poręczny. Jest niezwykle wygodny i praktyczny. To doskonały wybór, jeżeli chodzi właśnie o reklamę, o dobór gadżetu reklamowego.

Inne produkty z tej kategorii

Zaufali nam