O NAS


 

Wykonujemy gadżety reklamowe od ponad 20 lat – poznaj nas bliżej!

 

GadżetyPartner to firma rodzinna, która od ponad dwudziestu lat działa na rynku rozmaitych gadżetów biznesowych. Naszym największym atutem jest w pełni profesjonalne podejście do wykonywanej pracy – lubimy to, co robimy, dlatego każde zlecenie realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem. Niezależnie od tego, czy zamawiasz kalendarze firmowe, plecaki reklamowe czy mniejsze upominki dla firm, możesz być spokojny, dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

 

Tysiące gadżetów biznesowych na każdą okazję – sprawdź przygotowany asortyment

 

W naszym katalogu produktowym znajdziesz tysiące gadżetów reklamowych, od notesów z nadrukiem, bidonów reklamowych przez latarki z logo firmy do pysznych słodyczy reklamowych. Korzystamy z własnych maszyn do druku, dzięki czemu możemy wykonać niemal każde zlecenie reklamowe, jednocześnie dbając o najwyższą jakość dostępnych produktów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci pełną ofertę.

GadżetyPartner – gadżety biznesowe w najlepszym wydaniu. Zapraszamy do współpracy Klientów z Wrocławia i pozostałych części kraju.

 

 

Zaufali nam