Strona główna / ODZIEŻ / SOFTSHELLE

Pracownicy ubrani w jednakowe stroje robocze stanowią doskonały przykład tego, jak powinno wyglądać tworzenie spójnego wizerunku przedsiębiorstwa. Dzięki identycznej odzieży każdy pracownik prezentuje się tak samo dobrze, co sprawia, że zaufanie klientów do firmy rośnie. Ponadto klientom łatwiej jest rozpoznać daną markę i wykreować w sobie jej postrzeganie w taki sposób, w jaki chciałaby być postrzegana sama spółka.

 

Nie tylko koszulki i spodnie

 

Pracownicy mogą nosić nie tylko koszulki i spodnie z logo pracodawcy, ale także softshelle reklamowe, dzięki którym z powodzeniem będą mogli świetnie prezentować się również podczas pracy na zewnątrz budynku w czasie chłodnej, wietrznej pogody. Tego typu kurtki dostępne są bowiem w wielu różnych kolorach oraz rozmiarach, co sprawia, że będą one pasować na każdego pracownika. Ponadto możliwe jest zdobienie softshelli za pomocą różnych technik - logo może być umieszczone na nich w formie nadruku lub haftu, dzięki czemu każda kurtka może mieć unikalny charakter.

 

Również dla klientów

 

Odzież reklamowa dla firm może być kierowana nie tylko do pracowników przedsiębiorstwa, ale także do jego klientów. Każdy klient z pewnością ucieszy się bowiem, gdy zostanie obdarowany miękkim, wygodnym sofshellem, który wykonany jest z dobrej jakości poliestru ocieplonego polarem. Dodatkowo atuty takie jak wodoodporność, czy funkcjonalne kieszenie boczne lub na piersiach, sprawią, że kurtka wręczona klientowi może stać się jednym z jego ulubionych elementów garderoby. Pozwoli to reklamować daną firmę wszędzie tam, gdzie pojawi się jej klient.

Softshelle są również dostępne w wielu różnych krojach, co umożliwia wybranie modelów najlepiej odpowiadających porze roku oraz upodobaniom klientów danego przedsiębiorstwa. Każda kurtka może bowiem wyglądać zupełnie inaczej, trafiając w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie nie tylko komfort i użyteczność noszonych przez nich ubrań, ale zwracają też uwagę na to, czy odzież wykonana jest z dobrego gatunku materiału.

Zaufali nam