ZNAKOWANIE

Grawer

 

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowana komputerowo wiązka promieni laserowych precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu. Posiadamy lasery typu YAG i CO2, które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.

 

Zalety technologii

 

Precyzja

Z uwagi na komputerowe sterowanie wiązką lasera realne jest tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych logotypów na artykułach podlegających znakowaniu

Powtarzalność

Nowoczesny laser sprawia, że cała seria artykułów, które mają być znakowane będzie wyróżniała się identyczną aplikacją.

 

Trwałość

Grawerowanie to usuwanie zewnętrznej warstwy artykułu poddanego znakowaniu, dzięki czemu aplikowany wzór staje się wypukły, stając się jednocześnie wytrzymałym i odpornym na ścieranie.

 

Czystość

Zachowanie estetyki, dzięki brakowi konieczności bezpośredniego kontaktu urządzeń znakujących z danym artykułem.

 

Szybkość

Nasze urządzenia wyróżniają się ogromną efektywnością, dzięki której o wiele łatwiejsze jest znakowanie większych ilości produktów w bardzo krótkim czasie.

 

Dowolny rozmiar

Wykorzystanie lasera pozwala na naniesienie wzorów o dowolnym rozmiarze – od niemal mikroskopijnego, do bardzo dużego (max. 432×726 milimetrów).

 

 

 

 

 

Zaufali nam